دستگاه لیزر الکساندرایت چیست؟

لیزر الکساندرایت یک نوع لیزر است که نور دارای انرژی بالا را از یک کریستال الکساندرایت منتشر می کند. هنگامی که نور از کریستال الکساندرایت عبور می کند، پرتو نوری با طول موج 755 نانومتر تولید می شود. این عدد تعیین کننده میزان نفوذ نور لیزر به دورن پوست است. رنگ نور لیزر الکساندرایت قرمز است.

لیزر الکساندرایت را می توان در حالت کیوسوئیچ قرار داد که باعث می شود لیزر، در پالس های کوتاه پرتوهای پر انرژی تولید کند. این ویژگی چیزی است که آن را برای حذف موهای زائد موثر می کند.

لیزر الکساندرایت علاوه بر استفاده در حذف موهای زائد در موارد زیر نیز کاربرد دارد:

  • درمان لکه های پیری
  • درمان رگ های عنکبوتی
  • درمان لک های مادرزادی عروقی
  • پاک کردن تتو

لیزر الکساندرایت سرعت بالاتری نسبت به دیگر مدل ها دارد و اندازه ی محلی که درمان می کند، بیشتر است. بنابراین انتخاب مناسبی برای درمان نواحی بزرگ با سرعت بالا است. این دستگاه دارای عمق نفوذ فوق العاده می باشد و آن را به یکی از موثرترین و سریع ترین روش های موجود تبدیل کرده که به جلسات درمانی کم تری نیاز دارد.

علاوه بر آن ثابت شده است که در حذف موهای نازک تر نسبت به دیگر مدل ها تاثیر بیشتری دارد و آن را برای نواحی از بدن که دارای موهای ضخیم نیست، ایده آل کرده است.

با وجود طول موج بلندش هنوز هم خطر تغییر رنگدانه ی پوست به دلیل جذب بالای نور توسط ملانین در پوست های تیره تر وجود دارد. بنابراین برای پوست های نوع یک تا سه بهترین گزینه است. هر چند در تیپ پوستی چهار هم کاربرد.

الکساندرایت به طور کلی به عنوان یکی از بی خطرترین و موثرترین روش های لیزر برای حذف موهای زائد شناخته می شود. مخصوصا هنگامی که می خواهید نواحی زیادی از بدن را با سرعت بالا درمان کنید.

مزایا: شاید بهترین مزیت آن، سرعت بالای آن باشد که باعث می شود نواحی بزرگ تری از پوست را سریع تر درمان کند. این ویژگی، لیزر الکساندرایت را به یکی از سریع ترین روش های حذف مو تبدیل کرده است. از دیگر مدل ها  تاثیر بیشتری بر روی موهای نازک دارد و می توانند افراد با پوست های روشن و کک مکی را نیز درمان کند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مرکز ولگا تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *