این لیزر جدید ترین دستگاه لیزر موهای زائد در بازار می باشد و به طور خاص برای حذف موهای زائد پوست های برنزه و تیره طراحی شده است. این نوع دستگاه برای پوست های نوع یک تا شش کاربرد دارد و ثابت شده که در کاهش رشد مو در همه تیپ های پوستی موثر است.

به دلیل جدید بودن این نوع لیزر هنوز تحقیقات کافی در رابطه با تاثیر بلندمدت آن انجام نشده است. به دلیل عمق بالای نفوذ آن نسبت به دیگر لیزرها، لیزر ND:YAG  می تواند از رنگ دانه های تیره رنگ پوست نیز بگذرد و مستقیم به سراغ هموگلوبین های فولیکول مو برود.

در حالی که خطر سوختگی و زخم در تمام تیپ های پوستی در لیزر ND:YAG  وجود دارد. به این دلیل که بر خلاف دیگر مدل ها، ملانین اولین رنگدانه هدف قرار گرفته شده نیست. یکی از مزایای این لیزر قابلیت تنظیم عمق نفوذ به مقدار کم تر است ( با طول موج 532 نانومتر) تا بتواند موهای نازک تر نزدیک به سطح پوست را هدف بگیرد. اما بهرحال موثر بودن آن به طور کامل ثابت نشده است.

هنوز ثابت نشده است که لیزر ان دی:یاگ بر روی موهای روشن ( بلوند، خاکستری و قرمز) تاثیر دارد یا خیر. همانند لیزر دایود، فرکانس و میزان نفوذ بالای آن می تواند درمان را دردناک کند، هرچند بسیاری از افراد می گویند درد آن قابل تحمل است.

همانطور که مشخص است، لیزر ND:YAG  انتخاب اولیه ی افرادی است که پوست تیره دارند. هم چنین برای درمان مشکلات عروقی مختلف نیز به کار برده می شود.

مزایا: توانایی درمان هر شش تیپ پوستی را دارد.

دستگاه لیزر مورد استفاده در مرکز زیبایی ولگا مجهز به تکنولوژی الکساندرایت و ND:YAG است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *